کامپوزیت وینر زیبایی

کامپوزیت وینر زیبایی

در این مرکز سطح بیرونی دندان بیمار تراش نمی خورد هر دندانی به تنهایی ایزوله (جدا) میشود و کامپوزیت با کیفیت بالا روی آن قرار گرفته و پس از تابش نور بادستگاه قدرتمند Bluephase N، سخت و محکم می گردد. سپس نور از آن دور دندان برداشته می شود و دندان مورد نظر پایش و پرداخت اولیه می گردد. از آنجائیکه روی هر دندان به طور تک تک و مجزا توسط متخصص کار می شود و حدود 1 ساعت زمان می برد. لذا هر دندان قابل نخ کشیدن است و به راحتی قابل تمیز کردن است و دندان ها بهم نمی چسبند از مزیت دیگر این روش آن است فرم و شکل هر دندان مطابق فرم و چهره بیمار است و برخلاف بسیاری از عکس های طرح لبخند برخی از بیماران که مثل دندان مصنوعی است، طبیعی دیده می شود.
قرینگی دندان ها، زیبایی لبخند بیمار، انتخاب رنگ متناسب با رنگ پوست و فرم صورت بیمار و دقت بالای طراحی لبخند زیبا از دیگر ویژگی های درمان تخصصی زیبایی در این مرکز می باشد.
در پایان درمان که حدود هشت ساعت به طول می انجامد پالیش نهایی با و مواد ساینده خفیف صورت می گیرد که منجربه سطحی براق و یکنواخت و طبیعی می گردد. به نحوی که حتی نزدیکان بیمار قادر به تشخیص دندان مورد نظر و دندان طبیعی نمی باشند. استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند دستگاه Bluephase N ، کامپوزیت های بسیار مرغوب آمریکایی، متخصص ترمیمی زیبایی درمانی بسیار زیبا را میسر می کند که دارای نمای واقعی طرح لبخند می باشد. مراجعه بسیاری از افرادمشهود و سرشناس جامعه، معروف ومدیران که در پیج اینستاگرام dr.farhoodi موجود است. گواهی بر صداقت مطالب فوق است.